Exposanten

Alfabetische lijst van exposanten in KuuB vanaf mei 2012 tot heden:

 

Annemiek Alberts                                                                   Het Onfeilbare Systeem

Cees Andriessen                                                                                               Eerbetoon

Anne van As                                            1. Wildernis  2. SMALL works, BIG impact

Tim Ayres                                  About Poems, Pearls and other possibilities (solo)

Jan Baas                                                Leden van de Hollandse Aquarellistenkring

Michiel van Bakel                                2. De stad /Urban images 1. Natuur/natuur

Wim Bakker                            Luid en Duidelijk. Tien beeldhouwers van het ABK

Hans van Barneveld                                                                                                     TIJ

Barteld                                                                                                         Barteld (solo)

Monique Bastiaans                                                                   – Als het ware – (solo)

Marius van Beek                                                                      Boekpresentatie en solo

Yves Beaumont (B)                                                            Het schijnbaar eenvoudige

Corinne van Bergen                                                                     Van Bergen & Harris

Toon Berghahn                                                                                     VII way’s get out

Rolf Bergmeier (D)                                                            Het schijnbaar eenvoudige

Michael Berkhemer                                                                                                    Solo

Claus Bertram  Acht Beeldvormers. Leden van de Nederlandse Kring van                          Beeldhouwers

Marius van Beek (solo) †

Willy Blees †                                                                            Utrechtse Beeldhouwers

Carel Blotkamp 1. SMALL works, BIG impact  2.We are incidents of light (solo)

Hoos Blotkamp (solo) †                                                                            Decomachine

Tjitske Boersma                                                                                             Land & Zee

Annemie Bogaerts  Acht Beeldvormers. Leden van de Nederlandse Kring van beeldhouwers

Eefje van den Braak                                                                                         Doorzicht

Aldo van den Broek                                                                De Stad / Urban images

Evelyn Broere                                                                     SMALL works, BIG impact

Johan Claassen                 3. SMALL works, Big Impact 2. Weemoed 1. 6 Ateliers

Wim Claessen                                                                       1. 6 Ateliers  2. Eerbetoon

Ike van Cleeff                         Luid en Duidelijk. Tien beeldhouwers van het ABK

Robbie Cornelissen                                                                De Stad / Urban images

Paul Corvers                                                                                           Passing through

Vincent Dams                           1. SMALL works, BIG impact 2. Beuyz’n the Hood

Hans Dillesse                                                                                                                 TIJ

Karin Dekker                           Luid en Duidelijk. Tien beeldhouwers van het ABK

Fleurien Dingemans                                                                               Natuur/natuur

Willemijn van Dorp                                                                             De Bewogen Lijn

Cor van Dijk                                                                 Cecilia Vissers en Cor van Dijk

Peter Engelen                                             1. Utrechtse Beeldhouwers  2. Weemoed

Ria van Eyk (solo)                                                                                  Reminiscenties

Tom Eyzenbach                                                                             Mensenen’eyz (solo)

Ton Frenken †                                                                                                   Weemoed

Fred Fritschy                                        Leden van de Hollandse Aquarellistenkring

Femke Gerestein                                                       Percepties van de werkelijkheid

Lenneke van der Goot                                                                    VII way’s to get out

Arie de Groot                                                             Percepties van de werkelijkheid

Nan Groot Antink                                                                                  Stilte / Silence

Dorry van Haersolte                                                          SMALL works, BIG impact

Mirjam Hagoort                                                                                         Architecturen

Frank Halmans                                                Dennis Teunissen en Frank Halmans

Vincent Hamel               1. 6 Ateliers 2. SMALL works, BIG impact  3. Eerbetoon

Otto Hamer (solo)                                                                                                 Finale?

Willem Harbers                                                                       Het Onfeilbare Systeem

Jim Harris (GB)          1. Jim Harris en Juriaan Molenaar  2. SMALL works, BIG impact  3. Van Bergen & Harris

Frank Havermans                                                                                     Architecturen

José Heerkens                                        1. Stilte / Silence    2. De wereld geschapen

Joop Hekman †                                                                      Utrechtse Beeldhouwers

Ivan Henriques                                                                                       Natuur/natuur

Truus van den Heuvel                                                                                     Doorzicht

Mieke van den Hoeven  2. Acht Beeldvormers. Leden van de Nederlandse Kring van Beeldhouwers  1. Mieke van den Hoeven en Piers Secunda

Pieter d’Hont †                                                                        Utrechtse Beeldhouwers

Luuk Huiskes                                          1. Poëzie in Utrechtse muren 2. Weemoed

Sipke Huismans                                   Leden van de Hollandse Aquarellistenkring

Willem Hussem †                                                                                 De Bewogen Lijn

Marike Jacobs                                                                        Robuuste Fijnzinnigheid

Kaneli&Smit                                                                                                      The Wave

Ineke Kastelein                                                                        De Stad / Urban images

Bart Kelholt                                             2. SMALL works, BIG impact 1. 6 Ateliers

Peter Keizer                                                                        SMALL works, BIG impact

Beppe Kessler  1. SMALL works, BIG impact 2. The Wave  3. Percepties van de werkelijkheid

Dolf Kessler                                                                                                       The Wave

Maria van Kesteren                                                                                          Weemoed

Geer van der Klugt                                                                                           Wildernis

Barbara Kluiver                      Luid en Duidelijk. Tien beeldhouwers van het ABK

Ellen Klijzing                                                                                           Natuur/natuur

René Korten                                                                                          Passing through

Helga Kos                                             Leden van de Hollandse Aquarellistenkring

Arno Kramer                 1. VII way’s to get out 2. Percepties van de werkelijkheid

Hank Kruithof                                                                                                               TIJ

Christiaan Kuitwaard (solo)                                                        White Box Paintings

Dirkje Kuik †                                         1. Dirkje Kuik en tijdgenoten  2. Roverslied

Ruud Kuijer                                                                                                  Olie & Beton

Gabriëlle van de Laak                                                                           Passing through

José Lakerveld                                                                                         Stilte / Silence

Hans Landsaat                                                                                                 Eerbetoon

Rudy Landouw                                                                                      Passing through

Jorn van Leeuwen                                                                                  Natuur/natuur

Jan Koen Lomans                                                                            1. TIJ  2. Weemoed

Philippe Vélez McIntyre                                                                                 Weemoed

Deirdre Mclaughlin               Luid en Duidelijk. Tien beeldhouwers van het ABK

Jan van Luyn †                                                                        Utrechtse Beeldhouwers

Margriet Luyten                                                                                    Passing through

Theo Mackaay                                                                         Utrechtse Beeldhouwers

Nol Manten †                                                                                            De Bol van Nol

Wout Maters †                                                                        Utrechtse Beeldhouwers

Henny van der Meer  Acht Beeldvormers. Leden van de Nederlandse Kring van Beeldhouwers

Janet Meester                                                                                           Stilte / Silence

Dorien Melis                                                                       SMALL works, BIG impact

Ellen Menschaar                                                                                                           TIJ

Jeroen van Merwijk (solo)                                                                     In mijn Atelier

Dave Meijer                                                                 1. Stilte / Silence  2. Eerbetoon

Piet Moerman                                                                                                   The Wave

Jurriaan Molenaar

Yvonne Mostard                                                                 SMALL works, BIG impact

Jan Mulder (solo’s)                                                                       1. Corona  2. De Reis

Elisabeth Müller                                                            Het Magisch Kwadrant (solo)

Romy Muijers                                                            Percepties van de werkelijkheid

Paul Nassenstein                                                                             VII way’s to get out

Arnold Niessen                                   Leden van de Hollandse Aquarellistenkring

Titus Nolte                                                     1. Alternate Takes (solo)   2. Weemoed

Gijs van Noort                                                                                  VII way’s to get out

Herbert Nouwens         1. Scholte & Nouwens 2. Percepties van de werkelijkheid

Willem Noyons (solo)                                                                          Helmen van glas

Jolanda van Nuenen                                                                              Natuur/natuur

Marina Otto                            Luid en Duidelijk. Tien beeldhouwers van het ABK

Henny Overbeek                        1. The Books Happen (solo) 2.  Beuyz’n the Hood

Hennie van Overbeek                                                            Utrechtse Beeldhouwers

Pim Palsgraaf                                                                                                Wildernis

Lidia Palumbi (It)  Acht beeldvormers. Leden van de Nederlandse Kring van Beeldhouwers

Zoltin Peeter †                                                          Percepties van de werkelijkheid

Ugo Petronin                                        Leden van de Hollandse Aquarellistenkring

Jaap Ploos van Amstel                       Leden van de Hollandse Aquarellistenkring

Marian Plug                                          Leden van de Hollandse Aquarellistenkring

Arie van de Pol                                                                                                              TIJ

Jan van der Pol                                                                                                Eerbetoon

Uwe Poth                                                                                  De Stad / Urban images

Vera Pouw                                                                                                                      TIJ

Jack Prins †                            Luid en Duidelijk. Toen beeldhouwers van het ABK

Jan Radersma                                                                                               Land & Zee

Leonieke Rammelt                                                                                                       TIJ

Rob Regeer                                                                            1. Wildernis  2. Weemoed

Paulus Reinhard                                                                     Utrechtse Beeldhouwers

Louis Reijnen  Acht Beeldvormers. Leden van de Nederlandse Kring van Beeldhouwers

Beppe Rietveld                                                                                    De dochter van …

Krin Ritsema                                                                    SMALL works, BIG impact

Jan Rodrigo †                                                                                      Jan Rodrigo, solo

Jan Rothuizen                                                                                            Architecturen

Sonja van Rijn                                                                                                               TIJ

Nanda Runge                       1. Nanda Runge (solo)  2. SMALL works, BIG impact

Martha Scheeren                                                                                      Stilte / Silence

Piers Secunda  (GB)                                                                        Piers Secunda, solo

Rob Scholte                                                      1. Ultra! (solo)  2. Scholte & Nouwens

Lidia Schouten                                                                                           Architecturen

Rob Schreefel  Acht Beeldvormers. Leden van de Nederlandse Kring van Beeldhouwers

Alf Slegers                                                1. Stilte / Silence  2. De wereld geschapen

Job Schlingemann †                                                                  Urban Solitude   (solo)

Rik Smits                                                                                  De Stad / Urban images

Anne-Marie van Sprang                                                                                 Eerbetoon

Xander Spronken                                                                                              6 Ateliers

Marjoke Staal                                       Leden van de Hollandse Aquarellistenkring

Johannes Steendam                                                                                    Olie & Beton

Françoise Stoop                                                                     Robuuste Fijnzinnigheid

Alexander van Straten                         Alexander van Straten en Miek Uittenhout

Erik Suidman (solo) †                                                                  Geluidloze Schreeuw

Marry Teeuwen  Acht Beeldvormers. Leden van de Nederlandse Kring van Beeldhouwers

Dennis Teunissen                                           Dennis Teunissen en Frank Halmans

Gerda ten Thije                                                                                        Natuur/natuur

Marli Turion                                                                                     VII way’s to get out

Miek Uittenhout  2. Alexander van Straten en Miek Uittenhout 1. Miek Uittenhout (solo)

Elizabeth de Vaal                                                                                    Natuur/natuur

Theo van de Vathorst                                                            Utrechtse Beeldhouwers

Herman van Veen                                                        (solo) De Utrechtse Werken

Eka Thoden van Velzen †                                                     Utrechtse Beeldhouwers

Cecilia Vissers                                                              Cecilia Vissers en Cor van Dijk

Rob Voerman                                                                                   VII way’s to get out

Jos van Vreeswijk                                                                  Utrechtse Beeldhouwers

Katrien Vogel                         Luid en Duidelijk. Tien beeldhouwers van het ABK

VosenvanderVeen                                                                                  Stilte / Silence

Geesje Walsma                                    Leden van de Hollandse Aquarellistenkring

Dré Wapenaar                                                                                            Architecturen

Piet Warffemius             3. SMALL works, BIG impact  2. Eerbetoon 1. 6 ateliers

Digna Weiss                                                                                                       Doorzicht

July Wickel                              Luid en Duidelijk. Tien beeldhouwers vanher ABK

Joop Wouters (Fr)                                                                 Utrechtse Beeldhouwers

Yumiko Yoneda                                                         Percepties van de werkelijkheid

Hubert Zeeman                      Luid en Duidelijk. Tien beeldhouwers van het ABK

Arne Zuidhoek                                                                                                 Roverslied